AUTOMATICKÉ KOTLE ŠEBEK

TOPTE ÚSPORNĚ EKOLOGICKY A POHODLNĚ

TOPMAX

Nový automatický kotel TOPMAX EKO II, který splňuje podmínky „Kotlíkové dotace"

Vhodný na spalování hnědého i černého uhlí a pelet. Kotel nabízíme ve třech výkonech a to 17, 25 a 34 kW.

 

 

EMISNÍ TŘÍDA  4  U VŠECH KOTLŮ  NA  UHLÍ

O firmě

Pod značku TOPmax® spadá rozsáhlá nabídka zařízení, jako jsou automatické i běžné přikládací kotle na tuhá paliva, zásobníky a ohřívače vody, akumulační nádrže, solární kolektory stejně tak i jiné díly související s vytápěcími systémy jako jsou regulace, rozdělovače, kompletní směšovací, pracovní a čerpadlové skupiny.

Společnost Ohřívací technika a.s. realizuje:

Prodej a distribuce kotlů na tuhá palivaProdej bojlerů a průtokových ohřívačůProdej zásobníků a akumulačních nádobProdej zásobníků a akumulačních nádobSolární systémy a kolektoryKomplexní regulační techniku vašeho topeníGaranci a servis našich služeb

Stránky výrobce : http://www.topmax.eu

TOP EKO    Kotle s automatickým podavačem

Kvalitní ocelové kotle s jednoduchým elektronickým řízením.

Kvalitní ocelové kotle s jednoduchým propracovaným elektronickým řízením a automatickým podáváním paliva. Kotle EKO jsou určené k instalaci v moderních instalacích centrálního vytápění v rodinných domech a stejně tak i v průmyslových objektech. Kotle je možné instalovat do otevřených i uzavřených systémů s příslušným zabezpečením.

Kotlové těleso je tvořené ze svářených ocelových dílů. Kotel je vybavený automatickým podáváním paliva ze zásobníku, retortovým litinovým hořákem, spalinovými horizontálními výměníky s odpovídajícím výkonem, ventilátorem a elektronickou regulací.

Moderní elektronická regulace (v českém jazyce) zabezpečuje obsluhu ventilátoru vhánějícího vzduch do ohniska a zároveň umožňuje řízení oběhových čerpadel pro TV a UT. Regulace je též vybavená přímou možností řízení servomotoru směšovacího ventilu (možnost řízení 3 nebo 4 – cestného ventilu) a řízením doplňkového čerpadla. Dále je možné dodatečné rozšíření elektronické jednotky o doplňkové funkce (nezávislé řízení až dvou topných okruhů se směšováním, ekvitermické řízení topných okruhů, GSM modul, Ethernet modul).

- emisní třída 4

- patentovaný deflektor

Ceník kotlů, bojleru a doplňkuhttp://www.topmax.eu/stazeni